Tervetuloa
Tervetuloa

Yhteystiedot

Omaehtoisen Työllistymisen Tuki OTTY ry

 

Osoitteemme:

Konepajankuja 1

00510 Helsinki

info@tyonhakuveturi.fi

  • Sirpa Huttunen

    koulutuspäällikkö

    sirpa.huttunen@tyonhakuveturi.fi

    puh. 050 464 7177

    Päivi Korhonen

    projektipäällikkö, KTM

    paivi.korhonen@tyonhakuveturi.fi

    puh. 040 033 8677

     

     

  • Verkkolaskuosoite: 003709598766

    Operaattorin tunnus: BAWCFI22

    Operaattori: Basware

    laskutussähköposti: otty (/at/) mvp.fi

Hallitus 2019

Hallitus koostuu taustajärjestöjen asiantuntijoista ja se valitaan vuodeksi kerrallaan.

Puheenjohtaja

Samuli Myllyharju / Myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset MMA ry

samuli.myllyharju@mma.fi

palvelu- ja kehityspäällikkö

 

Varapuheenjohtaja

Mikko Wikstedt/ Helsingin Insinöörit HI ry

mikko.wikstedt@helins.fi

pääsihteeri

Jäsen

Leena Vänni/Yksityisalojen esimiehet ja asiantuntijat YTY ry

leena.vanni@yty.fi

 

Jäsen

Heini Hult-Miekkavaara/Yhteiskuntatieteiden korkeakoulutetut YKA ry

heini.hult-miekkavaara@yhteiskunta-ala.fi

osaamispalvelujen asiantuntija

 

Jäsen

Satu Sahla-Juvankoski/Akavan Erityisalat

satu.sahla-juvankoski@akavanerityisalat.fi

yhteyspäällikkö

Jäsen

Arja Lindfors /Tekniikan Akateemiset TEK ry

arja.lindfors@tek.fi

uravalmentaja

Jäsen

Pilvi Nybom/Tradenomiliitto

pilvi.nybom@tral.fi

ura-asiantuntija

 

Jäsen

Nina Juhava/Suomen Ekonomit

nina.juhava@ekonomit.fi

uravalmentaja

Jäsen

Suvi Liikkanen/Luonnon-, ympäristö- ja metsätieteilijöiden liitto Loimu

suvi.liikkanen@loimu.fi

urapalvelupäällikkö

Jäsen

Heidi Hännikäinen/Suomen Lakimiesliitto

heidi.hannikainen@lakimiesliitto.fi

uravalmentaja