Tervetuloa
Tervetuloa

Yhteystiedot

Omaehtoisen Työllistymisen Tuki OTTY ry

 

Osoitteemme 25.6. alkaen:

Konepajankuja 1
00510 Helsinki

info@tyonhakuveturi.fi

  • Päivi Korhonen
    projektipäällikkö
    paivi.korhonen@tyonhakuveturi.fi
    puh. 040 033 8677

  • Sirpa Huttunen
    koulutuspäällikkö
    sirpa.huttunen@tyonhakuveturi.fi
    puh. 050 464 7177

Hallitus 2018

Hallitus koostuu taustajärjestöjen asiantuntijoista ja se valitaan vuodeksi kerrallaan.

Puheenjohtaja
Maria Teikari/Yhteiskunta-alan korkeakoulutetut
maria.teikari@yhteiskunta-alankorkeakoulutetut.fi
palvelujohtaja

 

Varapuheenjohtaja

Samuli Myllyharju/Myynnin ja Markkinoinnin Ammattilaiset MMA
samuli.myllyharju@mma.fi
palvelu- ja kehityspäällikkö

Jäsen
Leena Vänni/Yksityisalojen Esimiehet ja Asiantuntijat YTY
leena.vanni@yty.fi
viestintä- ja ura-asiantuntija

Jäsen
Veera Udd/Helsingin Insinöörit
veera.udd@ilry.fi
urahallinta-asiamies

Jäsen
Satu Sahla-Juvankoski/Akavan Erityisalat
satu.sahla-juvankoski@akavanerityisalat.fi
yhteyspäällikkö

Jäsen
Satu Myller/Tekniikan akateemiset TEK
satu.myller@tek.fi
uravalmentaja

Jäsen
Tomi Kouva/Tradenomiliitto
tomi.kouva@tral.fi
palvelu- ja kehitysjohtaja

Jäsen
Nina Juhava/Suomen Ekonomit
nina.juhava@ekonomit.fi
uravalmentaja

Jäsen
Suvi Liikkanen/Luonnon-, ympäristö- ja metsätieteilijöiden liitto Loimu
suvi.liikkanen@loimu.fi
urapalvelupäällikkö